Symptotermální metoda v praxi

Když se řekne slovo antikoncepce, málo kdo si představí pod tímto pojmem jinou možnost než právě hormonální antikoncepci.

9266728Hormonální antikoncepce, přestože je spolehlivá a dostupná má své negativa a to zejména zásadní dopad na hormonální systém v těle a s tím spojeno mnoho nežádoucích účinků, které se dají přečíst v příbalovém letáku, mimo jiné i na internetu. 

 

images (9)Je mnoho spokojených uživatelek hormonální antikoncepce, které s užíváním nemají žádný problém, a užívání hormonální antikoncepce jim vyhovuje. Pro ty náš E-book Symptotermální metoda v praxi ale není. 

  

E-book je určen pro všechny ty kteří:


 • Nechtějí užívat hormonální antikoncepci
 • Chtějí vědomé počít, či řeší nechtěnou neplodnost
 • Užívají hormonální antikoncepci, ale uvědomují si negativní dopad na své zdraví a ekologii
 • Nemohou ze zdravotních, etických, ekologických či jiných důvodu užívat hormonální antikoncepci
 • Chtějí mít svoji plodnost pod kontrolou spolehlivě, ale bez nežádoucích účinků
 • Chtějí poznat své tělo, plodnost a naučit si všímat signálů a komunikace těla
 • Nevyhovuje jim bariérové či jiné antikoncepční metody nebo je nechtějí používat při každém styku
 • Chtějí prohloubit své sebeVědomí a znalosti fyziologických procesů v těle
 • Chápou plodnost jako společnou zodpovědnost páru a nechtějí nést tíhu zodpovědnosti jen na svých bedrech

Pokud cítíte, že patříte do skupiny, pro kterou je Symptotermální metoda určena, vydejte se s námi za objevováním své plodnosti a schopnosti ji mít bezpečně pod kontrolou.

Co je to vlastně ta Symptotermální metoda?

Symptotermální metoda je i Světovou zdravotnickou organizací

uznána jako spolehlivá antikoncepční metoda. 

Ale tato metoda není jen spolehlivá forma antikoncepce.

Je to komplexní metoda díky které:


 • Je možné se spolehlivě chránit nežádoucího početí (spolehlivost při správném užívání je 99,6%)
 • Je vhodná pro vědomé, plánované početí
 • Pomáhá párům, kterým se nedaří početí
 • Pomáhá odhalit příčiny nechtěné neplodnosti
 • Pomáhá odhalit příčiny spontánních potratů
 • Při využití pro plánované rodičovství pomáhá přesně určit den početí a vypočítat přesné datum početí
 • Jasně a bezpečně určuje plodné a neplodné období
 • Je formou hlubšího sebepoznání
 • Pomáhá párům k lepší komunikaci a přijetí společné zodpovědnosti

KDO MĚ BUDE EBOOKEM PROVÁZET?

Pomáhá ženám znovuobjevit schopnosti ženského těla. Je expertkou na metody přirozeného plánování rodičovství. Doprovází ženy na jejich cestě k úspěšnému početí, k řešení příčin neplodnosti i k vědomému vyhnutí se početí. Její semináře jdou do hloubky sebepoznání a nabízí úžasné informace o ženské i mužské plodnosti, které často boří mýty kolující naší společností. Provází páry vědomým milováním, pomáhá lépe zvládat vztahy skrze poznání ženské cykličnosti a napojení na naši vnitřní podstatu.

Kateřina Juřenčáková

Kateřina Juřenčáková

zakladatelka projektu Přirozená antikoncepce

Stále ještě váháte, zda si E-book Symptotermální metoda v praxi koupit? Zda neexistuje jiná, dostupnější možnost?

Přesvědčte se, že tento E-book je ten nejlepší způsob, jak informace získáte:

 • na internetu jen těžko najdete takto jednoduše, jasně a srozumitelně popsanou Symptotermální metodu
 • v E-booku budete mít všechny informace na jednom místě, online jednoduše dostupné, kdykolivbudete potřebovat. K informacím se dostanete kdykoliv na pár kliknutí.
 • vše co je v E-booku napsáno je ověřeno praxí a potvrzeno odborníky
 • tento E-book obsahuje praktický pracovní sešit a bonusy, které jinde nenajdete

Jaké bonusy v E-booku naleznete?

 

 • praktickou část, kde si můžete Sympotermální metodu vyzkoušet v praxi a porovnat se správným řešením
 • 50% sleva na emailové poradenství a pomoc při vyhodnocení záznamů
 • 30% sleva na online kurz Přirozená antikoncepce a vědomé milování
 • zasílání bonusových videí a článků

Kolik stojí E – book Symptotermální metoda v praxi?

 

Cena je 490Kč 

Za tuto cenu budete mít komplexní metodu Přirozeného plánování rodičovství a spolehlivou antikoncepční metodu, která Vám ušetří spoustu peněz za nákupy: 

 •  hormonální antikoncepce 
 •  bariérové antikoncepce 
 •  přirozená antikoncepce v podobě minipočítačů (14.000Kč)
 •  ovulačních testů

Pokud jste se rozhodli, že chcete nahlédnout pod pokličku Přirozené antikoncepce a konečně najít metodu, která bude pro Vás to pravé, kupte si E-book Symptotermální metoda v praxi.

Pokud Vám vzdělávání skrze E-booky nevyhovuje a chcete mít veškeré informace + bonusová videa o vědomém milování a svobodné menstruaci doporučuji 

ucelený online video kurz Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce

Nebo můžete navštívit některý z „živých“ kurzů, jejich přehled naleznete v části Živé semináře.

Děkujeme a přejeme mnoho spokojenosti se Symptotermální metodou

Reference k e-booku Symptotermální metoda v praxi

Děkuji Katce, že se po letech zkušeností, mnohdy nelehce nabitých, pustila do detailnějšího popsání metody, která otevírá dveře ženě k sobě samé. Konečně je veřejně dostupná metoda přirozené antikoncepce, která se čte lehce a kterou každá z nás může začít za pár týdnů používat. Je úžasné, kolik informací začíná být dostupných a jak málo nám stačí k tomu, abychom si my ženy samy lépe rozuměly a rozhodně nepotřebovaly nic, co bychom do sebe nebo na sebe musely dostávat, abychom zabránily těhotenství nebo naopak se do něj lehce dostaly. Kniha jednoduše a hodnotně popisuje přesně to, co jsme se HLAVNĚ měly naučit v hodinách biologie. Kdybychom si odnesly pouze toto, jsem si jistá tím, že by v naší společnosti byla příjemnější atmosféra a hlavně větší sebedůvěra. Co může být lepší, než znát vlastní tělo, vědět, jak s námi komunikuje a přitom ušetřit řadu peněz? Jak jednoduchà ½ život můžeme žít, když se naučíme to nejpodstatnější – rozumět samy sobě. Jsem vděčná, že jsem se k těmto informacím dostala, těch pár měsíců, co STM praktikuji, se cítím daleko lépe jako žena, sebejistá, plodná a zdravá.

Adéla NovákováZakladatelka projektu Život bez hormonální antikoncepce, http://zivotbezhormonalniantikoncepce.cz

Dle mého názoru a osobní zkušenosti tento e-book mohu jen doporučit. Je napsaný hezky srozumitelně, takže není vůbec od věci zpracovat si své vlastní strachy (zda to zvládnu, zda tato metoda opravdu ochrání,...), začít poznávat více své tělo a do symptotermální metody se pustit. Myslím si, že je to úžasná metoda, podle které opravdu poznáte své neplodné a plodné dny. Pracuje se s ní vědomě a to myslím si, že to je ta nejlepší cesta...

Markéta Pavlásková, DiS.Majitelka projektu: www.prirozenematerstvi.cz

E-book je teď můj věrný kamarád, každý den ho otvírám! Začínám měřit 😊 a pozoruji.

Tereza DelongováMajitelka restaurací http://restauraceklicek.cz/

Váš e-book nám úplně změnil život☺. Přečetla jsem ho snad už desetkrát a stále do něj občas nahlédnu.Roky jsem jedla hormonální antikoncepci a chtěla jsem s tím skončit. Jen jsem nevěděla, jak se jinak bezpečně chránit. Vysadila jsem hormony a používali jen přerušované milování. Nebylo to nic moc....A pak jsem byla na Vaší úžasné přednášce o přirozené antikoncepci a měla jsem jasno☺.Symptotermální metoda mě zaujala a hned od prvního dne dalšího cyklu v tom jedu....Díky e-booku jsem pochopila všechny detaily. Už to bude skoro rok.Jsem šťastná,můj manžel je šťastný, já přesně znám svůj cyklus....vyhovuje nám to. Teď už jen chybí předat informace mé desetileté dceři. (Právě jsem si objednala video☺)Moc se těším na další eventuální setkání s Vámi.... Moc Vám děkuji, jste úžasná a to co děláte také. Mějte se krásně a přeji Vám hodně úspěchů při Vaší práci.

Jana Heřmanská

Děkuji Katce i jejimu prima čtivému a perfektně srozumitelnému e-booku, že existují. Jsem moc ráda za šíření metod přirozené antikoncepce. Sama ráda hledám nenáročné, přírodní, jednoduché a ekologické způsoby, jak žít a fungovat. Přestože informací je dnes už docela dost, pořád se setkávám se ženami, které buď o metodě STM nikdy neslyšely anebo o ní mají dost zkreslené informace (nedá se na to spolehnout, nefunguje to na 100%, nejde použít u každé ženy). Někdy i materiály či příručky mají, ale zdají se jim složité, příliš technické, neumí se v nich zorientovat. S radostí jsem se začetla do tohoto e-booku, kde jsem všemu jasně porozuměla, pochopila a našla odpovědi na všechny otázky, které někdy slýchám od žen a které jsem si dříve kladla také. Držím mu palce a přeji šťastnou cestu ke všem párům, které řeší otázku plodnosti.

Věra PospíšilováPsycholog a sexological bodyworker, www.verapospisilova.cz

E-book je pro mne souhrnem všech důležitých pravidel a informací, které zazněli na přednášce. Když si nejsem jistá, otevírám e-book a nalézám vždy odpověď. Na první pohled se může zdát tato metoda velmi náročná jak na pochopení, tak časově, ale není - nezalekněte se toho, zkuste to a uvidíte, že díky tomu začnete mít více pod kontrolou své tělo.

Eliška Kozlováúčastnice živého kurzu

Chtěla bych Vám za něj neskutečně moc poděkovat 🙂 Vůbec jsem netušila, že něco jako STM existuje, když jsem před pár měsíci vysazovala HA, říkala jsem si, že přeci musí existovat něco jiného než kondom... A když jsem náhodou narazila na Váš web prirozenaantikoncepce.cz, tak jsme byla úplně nadšená a volba byla jasná. 🙂 E-book je pro mě krásně srozumitelný a je mi mým největším pomocníkem. 🙂

Veronika Fantová