ZNÁM SVÉ TĚLO - UŽÍVÁM SI SVÉHO TĚLA

Program Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce Tě navrátí k hluboké moudrosti Tvého těla, k sobě samé a poskytne Ti vzácné informace o tom, jak:

 • Využívat přirozenou antikoncepci
 • Jak přirozeně počít děťátko
 • Jak se vědomě milovat

O čem je program Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce

Projděte si všechna videa na této stránce. Věřím, že zodpoví na některé Vaše dotazy. 

Online kurz Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce

Pokud chceme mít plodnost pod kontrolou a při tom nezatěžovat své zdraví, je potřeba vnímat plodnost a sexualitu komplexně. Když se řekne slovo antikoncepce, málo kdo si představí pod tímto pojmem jinou možnost než právě hormonální antikoncepci.

Hormonální antikoncepce, přestože je spolehlivá a dostupná má své negativa a to zejména zásadní dopad na hormonální systém v těle a s tím spojeno mnoho nežádoucích účinků, které se dají přečíst v příbalovém letáku, mimo jiné i na internetu. Důležitý faktor, který si v příbalovém letáku nepřečtete je, že hormonální antikoncepce má často dopad na celou naši sexualitu a intimní prožívání.

Je mnoho spokojených uživatelek hormonální antikoncepce, které s užíváním nemají žádný problém, a užívání hormonální antikoncepce jim vyhovuje, nechtějí se dozvědět více o své plodnosti a jít v sebepoznání do hloubky. Pro ty ale náš online kurz není.

Nehormonální antikoncepce

Přirozená antikoncepce pro mě znamená celostní přístup nejen k ženskému tělu a jeho cykličnosti, ale rozvíjí také vědomější přístup k sexualitě a partnerské plodnosti.

Program zahrnuje:

 • vědomý přístup k ženskému cyklu (cykličnost) – změny tělesného prožívání, nálad, energie. Poznání kreativní a odpočinkové fáze, poznání čtyř archetypů a kvalit našeho měsíčního cyklu. Pochopení biologického rytmu ženského těla.
 • pochopení signálů ženského těla (symptotermálka) – porozumění fyziologickým a hormonálním změnám v těle ženy v průběhu jednoho cyklu.
 • vědomý přístup k sexualitě (společná plodnost) – zdárné používání přirozené antikoncepce v partnerském soužití a zodpovědnost za společnou plodnost a kreativitu.

Vše je se vším propojené, k úspěšnému praktikování přirozené antikoncepce je třeba si uvědomit všechny souvislosti. Např. hladina hormonů připravující tělo k ovulaci ovlivňuje naši náladu, chuť k milování, emoční stabilitu a projevovanou atraktivitu.

Online kurz je určen pro všechny ty, kteří:

 • Nechtějí užívat hormonální antikoncepci
 • Užívají hormonální antikoncepci, ale uvědomují si negativní dopad na své zdraví a přírodu (ekologii)
 • Nemohou ze zdravotních, etických, ekologických či jiných důvodu užívat hormonální antikoncepci
 • Nevyhovuje jim bariérové či jiné antikoncepční metody nebo je nechtějí používat při každém styku
 • Chtějí mít svoji plodnost pod kontrolou spolehlivě, ale bez nežádoucích účinků
 • Chápou plodnost jako společnou zodpovědnost páru a nechtějí nést tíhu zodpovědnosti jen na svých bedrech
 • Chtějí vědomé počít, či řeší nechtěnou neplodnost
 • Chtějí prožívat svoji sexualitu vědomě, jít do hloubky vědomého milování

Pokud cítíte, že patříte do skupiny, pro kterou je Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce určena, vydejte se s námi za objevováním své plodnosti a schopnosti ji mít bezpečně pod kontrolou.

Některé často kladené otázky:

máme na ně nádherné odpovědi

Pro koho je tento program určen?

Musím být pečlivá, abych to zvládla?

Dokážu přejít z hormonální antikoncepce zpět ke svému tělu?

Co je to vlastně ta Symptotermální metoda a přirozená antikoncepce?

KDO MĚ BUDE PROVÁZET?

Pomáhá ženám znovuobjevit schopnosti ženského těla. Je expertkou na metody přirozeného plánování rodičovství. Doprovází ženy na jejich cestě k úspěšnému početí, k řešení příčin neplodnosti i k vědomému vyhnutí se početí. Její semináře jdou do hloubky sebepoznání a nabízí úžasné informace o ženské i mužské plodnosti, které často boří mýty kolující naší společností. Provází páry vědomým milováním, pomáhá lépe zvládat vztahy skrze poznání ženské cykličnosti a napojení na naši vnitřní podstatu.

Kateřina Juřenčáková

Kateřina Juřenčáková

zakladatelka projektu Přirozená antikoncepce

A jak na to?

V online kurzu se seznámíte s vysoce spolehlivou metodou. Jedná se o tzv. Symptotermální metodu, která byla vytvořena týmem odborníků: lékařů, psychologů, pedagogů a šíří se světem již mnoho desítek let, od 80. let ji však odborníci v Německu přivedli k dokonalosti a vytvořili jednoduchou, praktickou a spolehlivou metodu, která je dle publikace Technologie kontracepce 19. vydání srovnatelně spolehlivá s hormonální pilulkou, více zde

Symptotermální metoda je i Světovou zdravotnickou organizací uznána jako spolehlivá antikoncepční metoda.

Ale tato metoda není jen spolehlivá forma antikoncepce. Je to komplexní metoda díky které:

 • Je možné se spolehlivě chránit nežádaného početí (spolehlivost při správném užívání je 99,6%)
 • Je vhodná pro vědomé, plánované početí
 • Pomáhá párům, kterým se nedaří početí
 • Pomáhá odhalit příčiny neplánové neplodnosti
 • Pomáhá odhalit příčiny spontánních potratů
 • Při využití pro plánované rodičovství pomáhá přesně určit den početí a vypočítat přesné datum početí
 • Jasně a bezpečně určuje plodné a neplodné období
 • Je formou hlubšího sebepoznání
 • pomáhá párům k lepší komunikaci a přijetí společné zodpovědnosti

Když chci změnu, tak...

Dále Vás kurz provede

 • Základy vědomého milování a prací s vědomou sexualitou a životní energií
 • Cykličností a informacemi o zdravém cyklu a menstruaci
 • Naučím vás svobodně/vědomě menstruovat a užívat si menstruaci jako pozitivní součást ženského života
 • Zboříme mnoho mýtu o milování a plodnosti
 • Podpoří ke zdravým vztahům a lepší komunikaci v partnerství

Jaké bonusy v online kurzu naleznete?

 • bonusové video Svobodná menstruace – jak menstruovat svobodně bez hygienických potřeb
 • zdarma E-book Symptotermální metoda v praxi, který je zárukou odborně předané vědecky podložené Symptotermální metody
 • praktickou část, kde si můžete Sympotermální metodu vyzkoušet v praxi a porovnat se správným řešením
 • 50% sleva na emailové poradenství a pomoc při vyhodnocení záznamů
 • zasílání dalších bonusových videí a článků

Stále ještě váháte, zda si online kurz Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce koupit? Zda neexistuje jiná, dostupnější možnost?

Přesvědčte se, že tento online kurz je jedinečným produktem ve světě online kurzů:

 • Na internetu najdete spoustu informací o vědomém milování, o tom, jak je dobré, aby žena (pár) prožívala svoji sexualitu na plno, ale nikde se nedozvíte, jak přesně to má udělat, aby se zároveň chránila/i od neplánovaného početí. V tomto online kurzu, se naučíte bezpečnou metodu, který Vám pomůže nahlédnout do nitra své plodnosti a skrze tyto informace pak můžete svoji sexualitu užívat na plno a bez obav.
 • V online kurzu budete mít všechny informace na jednom místě, online jednoduše dostupné, kdykoliv budete potřebovat. K informacím se dostanete kdykoliv na pár kliknutí.
 • Vše co je v online kurzu řečeno a napsáno je ověřeno praxí a potvrzeno odborníky
 • Každá část online kurzu je doplněna praktickou částí, kde si můžete všechny informace rovnou vyzkoušet

Je PŘIROZENÁ ANTIKONCEPCE PRO MĚ? Vyzkoušej náš program a potom se můžeš rozdhodnout, zda si ho chceš nechat nebo ne. Na vyzkoušení máš 7 dní. Pokud to nebude to pravé pro Tebe, vrátíme Ti všechny peníze zpátky. 

Reference k online semináři Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce

Vím, že se k hormonální antikoncepci už nikdy nevrátím a tak jsem byla naprosto unešená, když jsem objevila přirozenou antikoncepci. Díky metodám a přístupům, které Katka učí a sdílí v tomto kurzu můžete i vy mít svou plodnost pod kontrolou bez hormonů a chemie pokud dítě neplánujete. A nebo se naopak můžete naučit na své tělo naladit v období plánování početí, které zažívám teď já. Dostalo se mi tolik důležitých odpovědí a informací, díky kterým se cítím se svým tělem bezpečně, rozumím mu a jsme nejlepší parťáci.

Alice KiršZakladatelka Ženy ženám

Podařilo se mi projít poslední moduly z tvého online programu a musím říct, že jednoduse smekám. Další těhotenství již neplánuji, a proto jsem přemýšlela, že se budu muset začít nějak chránit ve smyslu sledování svého cyklu a jelikož jsem člověk spíš intuitivní a tabulkové manuály a návody jsou pro mne nestravitelné, tvoje videa byla pro vysvětlení sympt. metody úplně a naprosto ideální. Jasně a lidsky vše vysvětleno, s tvou jemnou energií jako bonusem:). Díky rozdělení celého kurzu na moduly se vše neslilo v jednu zmněť informací a vím tak, ke kterému z nich se budu potrebovat vrátit, až s metodou začnu. Dokonce jsem se přistihla, že se začínám během tvého kurzu těšit, až budu moci začít a začít tak prozkoumávat svůj cyklus. Bylo mi v tvé přítomnosti moc dobře, za což ti děkuji!

Michaela Votruboválektorka nejen hormonální jógy, www.proesence.cz

Děkuji moc za on-line kurz o přirozené antikoncepci a ještě více děkuji za povídání o vědomé sexualitě. Postupuji ve svém životě k vyššímu vědomí a citlivosti v různých aspektech. Katka se mi stala průvodkyní v oblasti antikoncepce a milování 🙂 STM procházím druhý měsíc. Je pro mě velkým překvapením, co vše se v mém těle během cyklu zákonitě děje, o čem jsem nevěděla. Jsem ráda, že mě metoda vede být k sobě vnímavější. Tato citlivost se pak odráží i v milování s partnerem, které dostalo po shlédnutí Katčiných videí nové rozměry skrze vnímavost, otevřenost a přijetí. Kurz vřele doporučuji všem, ženám i mužům, i těm, kteří o symptotermální metodě neuvažují.

Jitka Emlerováwww.ArboGard.cz

Chtela bych napsat, ze jsem vazne rada, ze jsem si koupila online kurz, ano vahala jsem, ale ted vim, proc jsem si ho mela koupit - je to nadhera a moc za to dekuji, poustim si video o Vedomem milovani a brecim a brecim, tak me to dostalo, ale hlavne, se mi ulevilo, ze opravdu nejsem divna, kdyz to tak mam a uz budu k sobě laskavejsi...!! no je to silny, konktretne ted pro mne, v jake zivotni fazi se nachazim..jsem stastna, ze tyhle informace jsou a budu jen doporucovat dal...tohle by preci mel vedet kazdy!!! uff no sila...:-)

Linda Blohonová

Chtěla bych Vám poděkovat za uvedení do STM metody prostřednictvím Vašeho online kurzu. Vaše videa jsem si pouštěla jedno za druhým a zažila hodně AHA momentů 🙂 Natočit videa beru jako nejlepší možné řešení, jak vstřebat informace.

Kateřina Muchová

Mala som brozury z Cenap, no pre mna su napisane velmi chaoticky, nesystematicky. Potom som si zakupila online kurz Prirodzena antikoncepcia a vedome milovanie. Velmi odporucam. Podla mna je tam vse vysvetlene velmi jednoducho, presne. A su k tomu dalsie bonusove informacie podane s laskou, otvorenostou, srdcom a vlastnymi skusenostami.

Jana Jedináková

Děkuji za velmi srdečně a zároveň edukativně vytvořený kurz. Velmi se líbil i manželovi. Musím, říct, že jsem se za tento měsíc naučila o svém těle víc než za předchozích 33 let. Děkuji vám!

Barbora Nováková

Chtěla bych Vám poděkovat za všechna videa a instruktáž, je to velice zajímavé. Krásně jste vše namluvila. Moc se těším na další objevování sama sebe a jsem Vám moc vděčná za tento program.

Zuzana Bernátková