Sbližující celodenní setkání pro maminky a dospívající dcerky

(8 - 15 let) 

OD DÍVKY K ŽENĚ 

 12. 10. 2019 


CO NÁS ČEKÁ?

 • Dovolíme si zastavit a věnovat čas jedné dceři
 • Budeme poznávat jiné ženy a dívky a vytvářet nová přátelství
 • Interaktivní povídání o změnách v dospívání
 • Společné a hravé tvoření
 • Čas na sblížení a propojení

 

Jednodenní pobyt je pro dívky

od 8 do 15 let

V tomto období naše dcery postupně dospívají v ženy. Prožívají často náročné období, kdy jsou ještě děti, ale jejich tělo již začíná být ženské. Tento pobyt nám maminkám pomůže přijmout skutečnost, že se z naší holčičky stává žena a dcerám přinese podporu, že v tom nejsou samy. 

Pořádáme jednodenní a víkendové pobyty více na Živé semináře

Pokud se chcete na jednodenní pobyt společně s dcerou připravit a mít již dostatek praktických rad a informací o období dospívání nebo pokud se nemůžete víkendu či jednodenního pobytu účastnit, doporučuji vzdělávací video Od dívky k ženě:

KDO OD DÍVKY K ŽENĚ PRO VÁS PŘIPRAVUJE?

Katka Juřenčáková
Katka Juřenčáková
máma, partnerka a lektorka seminářů pro ženy i dívky

Máma dospívající dcery a dvou synů. Autorka programu o přirozené antikoncepci a vědomém milování. Podporuje ženy k jejich vnitřní moudrosti a intuici. Jedna z lektorek v projektu semináře Zdravé dospívání na školách. Osobní webové stránky www.zenaluna.cz a projekt www.prirozenanatikoncepce.cz

Petra Sovová
Petra Sovová
zasloužilá máma, partnerka a lektorka seminářů pro dospívající

Máma sedmi dětí, z toho dvou dospívajících dcer. Zakladatelka neziskové organizace Hnutí za aktivní mateřství a ředitelka Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství. Se svou organizací podpořila projekt vzdělávání o dospívání na školách, ve kterém je sama jednou z lektorek.

Místo konání

Sál Měchenice

Budeme mít pro sebe zázemí městského sálu Měchenice.

 • prostorný sál
 • toalety
 • kuchyňský kout
 • šatna

Adresa: Sál Měchenice, Měchenice, Praha Západ

Parkování je možné v okolí. Dobré vlakové i autobusové spojení.  

Praktické informace

 • Program začíná v sobotu v 10:00 hod. a plánovaný konec je v 19:00 hod
 • K dispozici bude oběd ve známé a kvalitní restauraci Fregata, který je v ceně kurzovného. Výběr z bezamasého a masového pokrmu.
 • Je potřeba si vzít pohodlné oblečení, raději do tepla i zimy. Doporučujeme sukni či šaty na podporu ženské/dívčí energie
 • Na sezení deky, polštářky
 • Rezervujte si včas své místo, kapacita je omezená

Cena jednodenního sbližujícího pobytu

Cena zahrnuje program pro 2 osoby + oběd + teplé a studené nápoje dle výběru po celý den.

Celková cena je 1990 Kč

 

Jdu do toho!

Mám zájem o rezervaci místa.

Do zprávy napište: Jednodenní Od dívky k ženě a datum pobytu:

Na setkání se těší 🙂

Katka a Petra


Reference z předchozích akcí Od dívky k ženě:

Bylo nám s vámi báječně, děkujeme za zážitky v přívětivé a rozmazlující atmosféře! Přesto, že jsme se Stelou nikoho blíže neznaly, připadaly jsme si, že s vámi kamarádíme odedávna. Jinak ve vlaku jsme měly zajímavý zážitek. Od 10ti let do 15ti se děti musí prokazovat nějakým dokladem, který potvrdí nárok na poloviční jízdné. Po cestě k vám od Stely nikdo z průvodčích doklad nevyžadoval, ale na cestě od vás ho chtěli vidět v každém vlaku. Chápu, že nalíčení (které Stelce Amálka dovedně vytvořila) v tom mohlo sehrát určitou roli, ale i tak to beru jako důkaz, že se během víkendu stala určitá proměna a proces od dívky k ženě je v plném proudu. Všechny dodatečně vřele objímáme

Radka a Stela

Moc by som Vám všetkým chcela poďakovať za krásný spoločný víkend a možnosť Vás všetky poznať. S Aničkou sme sa vrátili domov plné dojmov a emócií. Krásný večer a Petra, Katka - veľké poďakovanie za zorganizovanie tejto úžasnej akcie.

Anička a Anička

Moc děkujeme za víkend. Moooc se nám s Haničkou víkend líbil – program, místo,jídlo,zkrátka všechno . Je skvělé,že něco takového existuje. Nejen se holčičky dozví spoustu info,ale určitě se prohloubí vztah mezi maminkou a dcerou. Moc díky a mějte se !

Mariana a Hanička

Moc jsem si užila celé tři dny, přijela jsem plná dojmů, pocitu větší otevřenosti a úžasné nálady z toho, že všechno je vlastně úplně v pořádku! I Kačka je jak vyměněná, s dobrou náladou milá, komunikativní.... Když budu mluvit za mě, splnilo se moje očekávání- zlepšení vztahu s Kačkou- i ona prý byla moc ráda, že jsme jely, i když podle jejích slov to není její styl, zkrátka puberťák to je a ještě dlouho bude....:-D. Peťo děkuji za tvoje vyslechnutí a sdílení Tvých nemalých zkušeností s puberťáky, moc mi to pomohlo a díky tomu teď vím, na co se hlavně u sebe zaměřit... Trošku jsem tam jela i s tím, že třeba najdu odpovědi na moje otázky ohledně svých záležitostí a to se taky stalo 🙂 Díky

Ivana a Kačka