Jak růst na svých stínech

ONLINE

Online seberozvojový workshop 

26. 2. 2021

Oveřené techniky jak stíny proměnit v dary a získat z nich potřebnou energii pro tvořivý a šťastný život.

 • Stíny se v našich životech projevují jako nemoce, nepříjemné pocity a emoce, závislosti, strachy, stres, nezdary, nenaplněné touhy, nespokojenost ze života, ale mají mnoho dalších podob.
 • Potlačení nebo nepřijetí naší stínové složky nám bere obrovské množství energie, kterou bychom mohli využít na tvoření šťastného života.
 • Skrze techniku Jak růst nas svých stínech se naučíme lokalizovat stínové téma ve svém těle a opečovat ho natolik, že nám přestane škodit, ale začne pomáhat. Tuto techniku můžeme využit kdylikov v životě pro sebe, své blízké i klienty.
 • Pro tuto práci jsem našla inspiraci u několika významných učitelů: Tsultrim Allione, Jiří Řešátko, Peter A. Levine a dalších.
 • Budeme pracovat společně ve skupině a vyzkoušíme si provést metodou druhé. Naučíme se vše natolik dobře, abychom mohli metodu praktikovat v běžném životě.

Někdy si můžeme připadat, že je nás život jako černý les, kdy nevidíme cesty ven.

Čím větší stín nás ovládá, tím větší potenciál pro rozvoj v sobě ukrývá. 

Workshop je určen pro všechny, kteří:

 • Chtějí pochopit jakou úlohu hrají naše stíny v našich životech.
 • Chtějí najít techniky, jak vědomě pracovat se svou stínovou složkou osobnosti.
 • Nebojí se být k sobě pravdiví a upřímní a chtějí se vidět takoví, jací skutečně jsou.
 • Chtějí růst ke svému skutečnému lidskému potenciálu.

Více o práci se stíny se Štěpánem:

 

Více o mně:

Katy Juřenčáková

žena, máma, partnerka, lektorka a průvodkyně na cestě sobě i druhým

"Kdyby nebylo temných dnů mého života, neviděla bych své světlo. Kdybych neobjevila své stíny, neznala bych své dary. Kdybych nepoznala sílu svých démonů, neznala bych lásku svých andělů."

Díky diagnoze "nevyléčitelné" nemoci a díky nahlédnutí pod tíhu deprese, díky svému mateřství i partnerství jsem poznala jak důležité je neodklánět hlavu od toho, co se mi nelíbí, ale podívat se tomu přímo do očí. 

Jsem na cestě, nejsem dál ani blíž než jiní. Ale znám své dary a tím je slovo, schopnost uvidět a pojmenovat to důležité a vynést na světlo to, co by snad chtělo zůstat skryto. Mým úkolem je otevírat tabuizovaná témata a přinášet je do společnosti. Jsem rebelka, štírka, která se nebojí vidět temnotu duše s vírou, že můžeme na ní vyrůst k našemu plnému potencionálu, k bezpodmínečné lásce k sobě i druhým.

Pokud máte z práce se stíny obavu, více si o mém přístupu přečtěte zde: Jak růst na svých stínech

Moje motto: Nebudeme z toho dělat drama :)

Praktické informace

 • Program začíná v 17:00 hod a končí nejpozději ve 21:00
 • !!! Zaváděcí cena workshopu je nyní 800 Kč !!!
 • Součástí ceny je jednoduchý průvodce v pdf, který dostanete pro hladké provázení prací se stíny v běžném životě
 • Součástí kurzovného je také další podpora při práci se stíny
 • Více informací obdržíte po závazném přihlášení a zaslání kurzovného na účet 2001055053/2010

Jdu do toho!

Chci umět pracovat se stíny:  

 

Čím usilovněji odmítáme své stíny nebo s nimi bojujeme, tím silnější se tyto naše stínové složky stávají. Pokud se od tohoto boje chceme osvobodit jednou provždy, musíme svůj přístup obrátit a svým "démonům" věnovat potřebnou péči. Inspirováno Tsultrim Allione  

Reference od účastníků

"Workshop práce se stíny byl (jak jinak..) hluboký, výživný a léčivý. Poznali jsme skrze důkladný průzkum svého životního příběhu svoje zraněná místa vedoucí nás do iluzí, naučili se s těmito stíny velmi prakticky pracovat a čas byl i na úvod do práce s genovými klíči. Osobně si umím představit docela málo lektorů, kterým bych jejich schopnost práce s vlastními stíny věřila tolik, jako Katy. Pro mne je to žena velkých hloubek, která prostě vidí. A má odvahu tomu, co vidí, i čelit. To, co učí, má tedy prožité. A doma jsem si hned zkusila, že tuto metodu zvládnu i já a to i bez vedení, tak jednoduché a funkční to je!"
Míšaúčastnice workshopu
Předně díky moc za Tvou práci, je skvělé vidět, kam se člověk může posunout, když se snaží, zvlášť když má kromě snahy také vhodné nástroje! To je pro mě velkou inspirací a motivací!!! Práci se stíny jsem již použil, Genové klíče ještě budu studovat, přijde mi to jako neskutečně komplexní dílo. Díky za inspirativní víkend, v krásné chaloupce, se skvělými lidmi!
Michalúčastník workshopu
V Čarokrásné chaloupce se dějí věci. Pokud se vnitřně rozhodnete, že se v ní zúčastníte některého semináře, můžete si být jisti, že léčivá energie, kterou spolutvorbou Sacharí s Pavlem chaloupce vdechly, s vámi bude pracovat už od samého vstupu a to hodně silně. Jsem vděčná za jemnost a jednoduchost, se kterou Sacharí pracuje. Vážím si i toho, že se Sacharí a Pavel otevřeně dělí o své vlastní životní cesty a nevytvářejí tak iluzi dokonalosti. Tím ukazují svou lidskost a to, že se dá zvládnout v životě úplně vše. Líbí se mi i jejich myšlenka, že směřují účastníky k tomu, aby si byli schopni pomoci sami díky jednoduchým nástrojům. Na Sacharí mám ráda to, že neklouže po povrchu, jde rovnou do hloubek, ale dokáže to dělat právě v té již výše zmiňované neskutečné jemnosti. A to, že se nebojí promluvit o jakémkoliv tématu. Nic pro ní není tabu.
Andreaúčastnice workshopu
Chci poděkovat za celý den. Bylo to silné a je úžasné, jak jsi celou tu metodu tak hezky poskládala a že to vlastně jde udělat i v jednom. Už po několikáté jsem musela obdivovat, jak zvládneš celý den pracovat se skupinou a každému naslouchat a tak nějak vycítit, co kdo potřebuje. Umíš fakt skvěle pracovat s dynamikou skupiny. A umíš i vytvořit takovou přátelskou atmosféru, ve které se člověk cítí dobře, i když se pracuje s těžkými tématy.
Lenkaúčastnice workshopu
Moc děkuji, workshop byl úžasný, stále se tam v myšlenkách vracím. Díky technice práce se stíny se mi teď daří více pracovat s imaginací a autosugescí a je to pro mne velmi cenné v této době, kdy více než jindy pociťují obavy. Mám radost, že o práci se stíny projevili zajem mí přátelé z práce a dohodli jsme se, že si v blízké době uděláme seanci a zkusíme s tím popracovat. Jsem vděčná, že se něco tak zásadního bude šířit dál.
Bára účastnice workshopu
Katy, mnohokrát děkuju. Za hologenetický profil i za to, jak jsi mě provedla mými stíny. Bylo to pro mě opravdu cenné a neuvěřitelně obohacující. Přeju všechno dobré
Anetaúčastnice workshopu
Je zajímavé jít naproti volání, ikdyby to mělo znamenat, že se potkáte tváří v tvář pocitu, který vás obkličkovává už několik měsíců a nedává vám pokoj. Pokud s něčím podobným bojujete nebo vás trápí nějaká nemoc, jednou z funkčních metod je ta, že se tomu podíváte upřímně do očí a dáte si s tím řeč! Doporučuji pozvat si k tomuto procesu skvělého průvodce, kterému naprosto důvěřujete. Pro mě je tím 100% Katy Sacharí. Dokáže vytvořit prostor, ve kterém každý strach dokáže obejmout a proměnit v dar, který vám slouží dál. Jsem nesmírně vděčná, že Katy je. Že sama dává tolik, co jí Život dal a dokáže v tom vidět krásu a dar. Práce se stíny je jednou z nejlepších metod, se kterými jsem kdy mohla pracovat a jsem vděčná, že znám i svou životní průvodkyni k tomuto léčivému procesu. Děkuji! ❤
Adélapráce se stíny na individuální konzultaci

Máte dotazy?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů