Jak pečovat o své partnerství a být stále zamilovaní? Podívejte se na nový online seminář Vědomé partnerství.

Jak růst na svých stínech

Víkendový seberozvojový workshop 

4. - 5. 3. 2023 - obsazeno

Ověřené techniky jak stíny proměnit v dary a získat z nich potřebnou energii pro tvořivý a šťastný život.

 • Stíny se v našich životech projevují jako nemoci, nepříjemné pocity a emoce, závislosti, strachy, stres, nezdary, nenaplněné touhy, nespokojenost ze života, ale mají mnoho dalších podob.
 • Potlačení nebo nepřijetí naší stínové složky nám bere obrovské množství energie, kterou bychom mohli využít na tvoření šťastného života.
 • Skrze techniku egoterapie nahlédneme na naše prazákladní zranění, mylná přesvědčení, strachy, záměny priorit a neodpuštění.
 • Skrze techniku Jak růst nas svých stínech se naučíme lokalizovat stínové téma ve svém těle a opečovat ho natolik, že nám přestane škodit, ale začne pomáhat. Tuto techniku můžeme využit kdykoliv v životě pro sebe, své blízké i klienty.
 • V poslední části workshopu se seznámíme s Genovými klíči a jejich pojetím stínu a darů, které můžeme aktivovat ve svém těle. Pro workshop si můžete vygenerovat svůj osobní hologenetický profil, který může být světlem pro další životní cestu.
 • Pro tuto práci jsem našla inspiraci u několika významných učitelů: Tsultrim Allione, Jiří Řešátko, Richard Rudd, Peter A. Levine a dalších.
 • Budeme pracovat společně i ve skupinkách a metodu se naučíme natolik, že ji budeme moci dále praktikovat v běžném životě.

Někdy si můžeme připadat, že je nás život jako černý les, kdy nevidíme cesty ven. Čím větší stín nás ovládá, tím větší potenciál pro rozvoj v sobě ukrývá. 

Čím usilovněji odmítáme své stíny nebo s nimi bojujeme, tím silnější se tyto naše stínové složky stávají. Pokud se od tohoto boje chceme osvobodit jednou provždy, musíme svůj přístup obrátit a svým "démonům" věnovat potřebnou péči. Inspirováno Tsultrim Allione  

 

Víkend je určen pro všechny, kteří:

 • Chtějí pochopit jakou úlohu hrají naše stíny v našich životech.
 • Chtějí najít techniky, jak vědomě pracovat se svou stínovou složkou osobnosti.
 • Nebojí se být k sobě pravdiví a upřímní a chtějí se vidět takoví, jací skutečně jsou.
 • Chtějí růst ke svému skutečnému lidskému potenciálu.

Více o práci se stíny se Štěpánem:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Více o práci se stíny s Markétou:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo jsem?

Katy Juřenčáková

žena, máma, partnerka, lektorka a průvodkyně na cestě sobě i druhým

"Kdyby nebylo temných dnů mého života, neviděla bych své světlo. Kdybych neobjevila své stíny, neznala bych své dary. Kdybych nepoznala sílu svých démonů, neznala bych lásku svých andělů."

Díky diagnoze "nevyléčitelné" nemoci a díky nahlédnutí pod tíhu deprese, díky svému mateřství i partnerství jsem poznala jak důležité je neodklánět hlavu od toho, co se mi nelíbí, ale podívat se tomu přímo do očí. 

Jsem na cestě, nejsem dál ani blíž než jiní. Ale znám své dary a tím je slovo, schopnost uvidět a pojmenovat to důležité a vynést na světlo to, co si přeje být skryto. Mým úkolem je otevírat tabuizovaná témata a přinášet je do společnosti. Jsem rebelka, štírka, která se nebojí vidět temnotu duše s vírou, že můžeme na ní vyrůst k našemu plnému potencionálu, k bezpodmínečné lásce k sobě i druhým.

Pokud máte z práce se stíny obavu, více si o mém přístupu přečtěte zde: Jak růst na svých stínech

Moje motto: Nedělejme z toho drama 🙂

Místo konání: 

Čarokrásná chaloupka u Babky

Budeme mít pro sebe útulné zázemí nově zrekonstruované komunitní chaloupky ve Hvozdnici.

 • sál v podkroví
 • obývací místnost s krbem
 • toaleta se sprchou
 • jídelna s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a kávovarem
 • venkovní terasy a zahrada
 • sauna s venkovním ochlazováním
 • parkoviště pro 5 aut

Adresa: Hvozdnice 72, Praha Západ, 252 05

Parkování je možné pro 3 auta na parkovišti z ulice Slepá, 2 auta podél cesty z ulice Hlavní a ostatní u mateřské školky

Praktické informace:

 • Program začíná v sobotu 10:00 hod a končí v neděli do 17:00, záleží na skupině a tématech, která se otevřou.
 • Cena workshopu je 3990 Kč.
 • Kapacita semináře je omezena, je třeba si včas rezerovat místo a uhradit nevratnou zálohu 2000 Kč. Záloha se dá převést na další pobyt v případě zajištění náhradníků.
 • Součástí ceny je domácí vegetariánský oběd v sobotu i neděli a pitný režim - kvalitní káva, čaj a voda s ovocem
 • Na chaloupce je možné přenocovat jednu až dvě noci. Je možné využít saunu /1-4 osoby 500Kč, každá další osoba 100Kč/. Spí se na matracích (nebo dvoulůžku) ve vlastním spacím pytli a cena za jednu noc/os je 290 Kč. Rezervace místa na spaní je třeba hlásit předem.
 • Informace o tom, co si máte přinést dostanete po závazném přihlášení.

Jdu do toho!

Rezervuji si místo: 

 

Do pole zprávy napište, o který termín máte zájem a počet míst. 

Jméno
E-mail*
Telefon
Vaše zpráva

Živý workshop mi nevyhovuje:

 

Reference od účastníků

"Workshop práce se stíny byl (jak jinak..) hluboký, výživný a léčivý. Poznali jsme skrze důkladný průzkum svého životního příběhu svoje zraněná místa vedoucí nás do iluzí, naučili se s těmito stíny velmi prakticky pracovat a čas byl i na úvod do práce s genovými klíči. Osobně si umím představit docela málo lektorů, kterým bych jejich schopnost práce s vlastními stíny věřila tolik, jako Katy. Pro mne je to žena velkých hloubek, která prostě vidí. A má odvahu tomu, co vidí, i čelit. To, co učí, má tedy prožité. A doma jsem si hned zkusila, že tuto metodu zvládnu i já a to i bez vedení, tak jednoduché a funkční to je!"
Míšaúčastnice workshopu
Ja mam s Kacou a jeji praci se stiny take zkusenosti a chtela bych tuto metodi vsem doporucit. Opravdu se neni ceho bat a hlavne na konci zustane krasny ulevny pocit a ten je k nezaplaceni,.. 🙃❤️
Adélúčastnice workshopu
Předně díky moc za Tvou práci, je skvělé vidět, kam se člověk může posunout, když se snaží, zvlášť když má kromě snahy také vhodné nástroje! To je pro mě velkou inspirací a motivací!!! Práci se stíny jsem již použil, Genové klíče ještě budu studovat, přijde mi to jako neskutečně komplexní dílo. Díky za inspirativní víkend, v krásné chaloupce, se skvělými lidmi!
Michalúčastník workshopu
V Čarokrásné chaloupce se dějí věci. Pokud se vnitřně rozhodnete, že se v ní zúčastníte některého semináře, můžete si být jisti, že léčivá energie, kterou spolutvorbou Sacharí s Pavlem chaloupce vdechly, s vámi bude pracovat už od samého vstupu a to hodně silně. Jsem vděčná za jemnost a jednoduchost, se kterou Sacharí pracuje. Vážím si i toho, že se Sacharí a Pavel otevřeně dělí o své vlastní životní cesty a nevytvářejí tak iluzi dokonalosti. Tím ukazují svou lidskost a to, že se dá zvládnout v životě úplně vše. Líbí se mi i jejich myšlenka, že směřují účastníky k tomu, aby si byli schopni pomoci sami díky jednoduchým nástrojům. Na Sacharí mám ráda to, že neklouže po povrchu, jde rovnou do hloubek, ale dokáže to dělat právě v té již výše zmiňované neskutečné jemnosti. A to, že se nebojí promluvit o jakémkoliv tématu. Nic pro ní není tabu.
Andreaúčastnice workshopu
Chci poděkovat za celý den. Bylo to silné a je úžasné, jak jsi celou tu metodu tak hezky poskládala a že to vlastně jde udělat i v jednom. Už po několikáté jsem musela obdivovat, jak zvládneš celý den pracovat se skupinou a každému naslouchat a tak nějak vycítit, co kdo potřebuje. Umíš fakt skvěle pracovat s dynamikou skupiny. A umíš i vytvořit takovou přátelskou atmosféru, ve které se člověk cítí dobře, i když se pracuje s těžkými tématy.
Lenkaúčastnice workshopu
Moc děkuji, workshop byl úžasný, stále se tam v myšlenkách vracím. Díky technice práce se stíny se mi teď daří více pracovat s imaginací a autosugescí a je to pro mne velmi cenné v této době, kdy více než jindy pociťují obavy. Mám radost, že o práci se stíny projevili zajem mí přátelé z práce a dohodli jsme se, že si v blízké době uděláme seanci a zkusíme s tím popracovat. Jsem vděčná, že se něco tak zásadního bude šířit dál.
Bára účastnice workshopu
Katy, mnohokrát děkuju. Za hologenetický profil i za to, jak jsi mě provedla mými stíny. Bylo to pro mě opravdu cenné a neuvěřitelně obohacující. Přeju všechno dobré
Anetaúčastnice workshopu
Je zajímavé jít naproti volání, ikdyby to mělo znamenat, že se potkáte tváří v tvář pocitu, který vás obkličkovává už několik měsíců a nedává vám pokoj. Pokud s něčím podobným bojujete nebo vás trápí nějaká nemoc, jednou z funkčních metod je ta, že se tomu podíváte upřímně do očí a dáte si s tím řeč! Doporučuji pozvat si k tomuto procesu skvělého průvodce, kterému naprosto důvěřujete. Pro mě je tím 100% Katy Sacharí. Dokáže vytvořit prostor, ve kterém každý strach dokáže obejmout a proměnit v dar, který vám slouží dál. Jsem nesmírně vděčná, že Katy je. Že sama dává tolik, co jí Život dal a dokáže v tom vidět krásu a dar. Práce se stíny je jednou z nejlepších metod, se kterými jsem kdy mohla pracovat a jsem vděčná, že znám i svou životní průvodkyni k tomuto léčivému procesu. Děkuji! ❤
Adélapráce se stíny na individuální konzultaci
píši svoji zkušenost: - i já fakt už nechtěla stopadesátý způsob seberozvoje a piplat se ještě ve svých stínech, když už takhle jsem navíc docela spokojená, docela vyladěná a rozhodně jsem na tom líp než kdy jindy, takže s tím i dožít by bylo obstojné. Pracovat na stínech se mi fakt nechtělo - děsila jsem se, jak bych mohla přijít třeba na to, že jsem příšerný člověk a jsem šílená, hyena, megera apod. Bála jsem si to přiznat… Přesto si mě Katčin kurz zavolal a dal mi opravdu krásné zjištění a její práce se stíny zdaleka není nijak děsivé. Více bych to vlastně popsala jako pojmenovávání strachu, bolestí, které už teď fyzicky vnímáme a přijetím je do sebe jako dar. Takže neotvírám žádné nicotno, co mě může děsit. Prostě teď mi něco je - to mi vadí. Za tím je stín, se kterým jde popracovat, pochopit ho, přijmout ho. Katý k tomu má krásnou techniku, aby se to udělalo čistě, krátce a jen s úplným minimem bolesti 🙂.
Radkaúčastnice workshopu

Máte dotazy?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.