Jak pečovat o své partnerství a být stále zamilovaní? Podívejte se na nový online seminář Vědomé partnerství.

Jak růst na svých stínech

Žítková

Do hloubky sebepoznávací víkend v kraji žítkovských bohyní

10. - 12. 9. 2021 - náhradnice

17. - 19. 9. - poslední místa 

Jak může někdo vidět jasně, když ani nevidí sám sebe a své temné stránky, které nevědomě vkládá do veškerého svého jednání?“ Carl Gustav Jung

 • Vytvoříme bezpečné a podporující prostředí pro hlubokou vnitřní práci
 • Budeme se učit techniky práce se stíny a nástroje jak je nechat v sobě vyrůst a proměnit v pomocníky
 • Skrze rituály a meditace budeme proměny postupně integrovat do svého těla
 • Využijeme léčivou hudbu a arteterapii
 • Budeme mít čas jenom pro sebe a poznáme nové ženy a jejich příběhy
 • Techniky, které se naučíme, můžeme nadále využívat ve svém životě a postupně, krůček po krůčku, růst na svých stínech

Víkendový workshop je určen pro ženy, které:

 • Se nebojí vystoupit z komfortní zóny a zažít i trochu nepohodlí
 • Které se nebojí uvidět se opravdově, nahlédnout na své stíny a světlo a přijmout zodpovědnost za svůj život a konání
 • Chtějí najít techniky k práci s vnitřní temnou stránkou osobnosti a transformovat ji postupně na světlo
 • Chtějí být v kruhu žen, inspirovat a být inspirovány

Více o práci se stíny se Štěpánem:

Více o mně:

Kateřina Juřenčáková

žena, máma, partnerka, lektorka a průvodkyně na cestě sobě i druhým

"Kdyby nebylo temných dnů mého života, neviděla bych své světlo. Kdybych neobjevila své stíny, neznala bych své dary. Kdybych nepoznala sílu svých démonů, neznala bych lásku svých andělů."

Díky diagnoze "nevyléčitelné" nemoci a díky nahlédnutí pod tíhu deprese, díky svému mateřství i partnerství jsem poznala jak důležité je neodklánět hlavu od toho, co se mi nelíbí, ale podívat se tomu přímo do očí. 

Jsem na cestě, nejsem dál ani blíž než jiní. Ale znám své dary a tím je slovo, schopnost uvidět a pojmenovat to důležité a vynést na světlo to, co si přeje být skryto. Mým úkolem je otevírat tabuizovaná témata a přinášet je do společnosti. Jsem rebelka, štírka, která se nebojí vidět temnotu duše s vírou, že můžeme na ní vyrůst k našemu plnému potencionálu, k bezpodmínečné lásce k sobě i druhým.  Více o mém přístupu ke stínům najdete v tomto článku: Jak růst na svých stínech

Narodila jsem se v Bílých Karpatech, asi 20 km od Žítkové a žila zde do 20 let, považuji se za Valašku. Vracím se do svého rodného kraje, protože mne volá k hluboké práci a přestože jsem se tomu volání bránila a odmítala, už nešlo uhýbat z cesty. Pro mne je můj rodný kraj krásný, ale těžký. Cítím zde těžkou energii, dřinu a odpojení, často jsem byla nemocná, když jsem tu žila. Ale volání je třeba následovat....

Více o mně na www.zenaluna.czwww.prirozenaantikoncepce.cz

Místo, které mne samo pro tuto práci vyzvalo: 

Budeme mít pro sebe zázemí chalupy na samotě u lesa, na moravských kopanicích, v obci Žítková, Bílé Karpaty

Chalupa je zařízena v jednoduchém chalupářském tradičním stylu. Je třeba počítat s tím, že nemusíme mít teplou vodu, venku je kadibudka, není zde prakticky žádný telefonní signál a není zde příjezdová cesta pro auto. Chalupa je připojena na elektriku a topí se v kachlových kamnech. Nejbližší sousedé jsou v okolí několika set metrů. Ale je zde nádherný klid, louky a les s potůčkem a skalkami. Ideální místo pro zastavení, vystoupení z komfortní zony a naladění na téma stínů a darů. Pokud vyjde počásí, budeme se moci koupat v místním rybníku.

Vybavení chalupy

 • 10 míst pro přespání, 2x samostatné lůžko v pokoji, 2x samostatné lůžko v obytné místosti, 6x matrace v podkroví - součástí lůžka je povlečení
 • kuchyňský kout se starými kachlovými kamny, varná konvice, dvojplotynkový vařič
 • koupelna s vanou a možností ohřevu vody (snad :), proud vody ze studánky k umývání na zahradě

Adresa: Žítková kopanice, přesná adresa a navigace bude zaslána závazně přihášeným

Dům není dostupný autem, většinu roku je třeba auto nechat u asfaltové cesty a dojít cca 500 m po polní cestě k domu pěšky (tam z kopce, zpět do kopce 🙂

Děkuji Katce Bětce a její rodině za vytvoření tohoto, pro mne magického, místa. Polorozpadlá chalupa si přitáhla jejich pozornost. Jen opravdu málo kdo by věnoval tolik energie, času a prostředků na znovuoživení tak zničeného místa. Žili zde pohromadě 13 let a postupně tvořili do dnešní podoby, práce však nekončí. Místo přineslo mnoho radosti, ale i své temné stránky, mnohdy si sáhli až na dno.

Bětka pro nás připraví prostor, jídlo a provede Žítkovou. Bětka je pro mne velmi inspirativní ženou, v její laskavosti,  lidskosti, pochopení pro druhé, neuvěřitelnou klidnou silou a stabilitou. Děkuji, že můžeme pobýt v tvém prostoru a v tvé péči. 

Praktické informace:

 • Program začíná v pátek v 18 hodin večeří a končí v neděli sytou polévkou asi ve 13:00.
 • Cena víkendu je 4900 Kč, cena obsahuje program, ubytování, vycházku po Žítkové, energii na zajištění prostoru a potravin, lehké jídlo (pátek: hustá polévka s chlebem, sobota: snídaně výživná kaše, oběd, večeře, neděle snídaně výživná kaše a k obědu sytá polévka) V sobotu nebo neděli bude možné navštívit chalupu bohyně Irmy s výkladem, není v ceně pobytu.
 • Záměrem je kromě práce se stíny vystoupit z naší komfortní zóny a zažít mírné nepohodlí bez technologií, bez přemíry jídla a vymožeností naší doby.
 • Je třeba si vzít i teplé oblečení, na horách byvá poměrně brzy zima. Doporučuji přibrat deku.
 • Pokud si chcete místo závazně rezervovat je třeba zaslat zálohu ve výši 2500 Kč na účet 2001055053/2010. Záloha je vratná, pokud bude místo zaplněno náhradníky.
 • Kapacita místa je velmi omezená, pouze na 10 osob na víkend. Placené rezervace mají přednost před rezervacemi předběžnými. Pokud Vás místo i práce se stíny volá, doporučuji místo rezervovat včas. Další pobyty na Žítkové plánujeme na rok 2022.

Jdu do toho!

Rezervuji si místo: 

Jméno
Telefon
E-mail*
Který termín si chcete rezervovat? Vyberte z možností*

Reference od účastnic

Z celého srdce děkuju nejen za osobní hologenetický profil, ale hlavně za tvoji práci a odvahu se kterou do toho jdeš. Pro mě to byl zásadně transformační víkend, ani jsem nečekala, že to bude tak husté. Moc se mi líbí tvoje otevřenost a autenticita. Je to velice úlevné v tom světě ezo lektorů, kteří se většinou tak zvláštně prezentují.
Kateřina účastnice workshopu
Moc děkuji, víkend byl úžasný, stále se tam v myšlenkách vracím. Díky technice práce se stíny se mi teď daří více pracovat s imaginací a autosugescí a je to pro mne velmi cenné v této době, kdy více než jindy pociťují obavy. Mám radost, že o práci se stíny projevili zajem mí přátelé z práce a dohodli jsme se, že si v blízké době uděláme seanci a zkusíme s tím popracovat. Jsem vděčná, že se něco tak zásadního bude šířit dál.
Báraúčastnice workshopu
moc a moc díky za profily a za tvou laskavou péči, jedině díky bezpečnému prostředí vytvořenému tebou jsme se mohly plně projevit, jsem za to moc vděčná a na ten víkend budu ještě dlouho vzpomínat. Ze srdce děkuji.
Eliškaúčastnice workshopu
Katy, mnohokrát děkuju. Za hologenetický profil i za to, jak jsi mě provedla mými stíny. Bylo to pro mě opravdu cenné a neuvěřitelně obohacující. Přeju všechno dobré
Anetaúčastnice workshopu
Díky moc, je fakt moc vtipný, jak na mne můj osobní hologenetický profil sedí. Ale aspoň vím, že žiju to pravé. 😝 Dlouho mi žádný seminář tolik nedal... Bylo mi krásně...
Terezaúčastnice wokrshopu
Kači! Mám pocit, že se děje něco opravdu zvláštního, moc pěkného, osobního a neuvěřitelného...ten víkend byl fakt silný. Opravdu cítím vděčnost a lásku. (Víš, trochu jsem si myslela, že obecně lidi přehání, když pořád mluví o pocitech bezpodmínečné lásky a tak. Ale já to opravdu poprvé o tom víkendu ucítila, byť na chviličku! Skvěle vedeš!) Vzpomenu si na Tebe denně...z různých důvodů. A taky si vzpomenu na to, jak jsi říkala, že člověk po takovém zážitku zase seskočí do reality a jede - tak to přesně teď mám....ale zůstalo hodně. A doufám, že budu navazovat dál.
Kateřina účastnice víkendu na Žítkové
Ze srdce Vám děkuji za společné prožitky, sílu a hloubku sdílení. Když se sejdou vědomé a divoké ženy💟, které jsou otevřené sdílení je to vždy velké, silné a hluboké zároveň. Děkuji za vaše obohacující příběhy života a za upřímnost a otevřenost....to je vždy nejvíc. Katko, jsem moc vděčná , že jsem mohla poznat i tebe a děkuji za to jak nádherně, hluboce prožitkově si pro nás celý den připravila a byla nám skvělou, úžasnou, moudrou a laskavou průvodkyní. Cítila jsem sílu, jemnost, laskavost a hlavně pravdivost. Určitě jsme se neviděly naposledy a ma-li to tak být budu moc ráda, když nás život zase propojí.
Irenaúčastnice workshopu V těle ženy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení

Máte dotazy?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů