Jak pečovat o své partnerství a být stále zamilovaní? Podívejte se na nový online seminář Vědomé partnerství.

V těle ženy

Jednodenní workshop s přechodovým rituálem Menarche

6. 11. 2021  

Být "celou ženou" to znamená nepopírat ani nevypínat jednotlivé funkce našeho já - vědomí, mysl, srdce, pocity, smyslnost, tělesnost ani sexualitu. 

 • Vytvoříme bezpečné a podporující ženské prostředí
 • Budeme pracovat s tělem a probouzet ho - dynamická ženská meditace a meditace na dělohu
 • Skrze rituály se postavíme na své nohy a ucítíme sílu dospělosti
 • Využijeme léčivou hudbu a arteterapii
 • Budeme mít čas jenom pro sebe a poznáme nové ženy a jejich příběhy
 • Zažijeme přechodový Menarche rituál a ženské sdílení v červeném stanu
 • Podle zájmu otevřeme téma: ženství, cykličnost, svobodná menstruace, antikoncepce a vědomá plodnost, ženská sexualita atd.

Workshop nám pomůže prohloubit svůj vnitřní ženský potenciál a radovat se plně z toho, že žijeme

v TĚLE ŽENY.

Východní kultury věří, že žena cítí a muž ví. V západní kultuře věříme, že vědět je víc než cítit a tím popíráme ženskou kvalitu vnímání světa. Čím více budeme rozumět svým pocitů, tím spíše budeme moci uplatnit svůj jedinečný potenciál. 

Workshop je určen pro ženy, které:

 • Si chtějí jednoduše odpočinout od shonu, dětí, povinností a věnovat se sobě
 • Chtějí najít techniky k vědomějšímu prožívání svého ženského těla
 • Chtějí být v kruhu žen, inspirovat a být inspirovány
 • Chtějí se cítit ve svém těle dobře a chtějí rozumět sobě, svým emocím a cyklům

Průvodkyně workshopem a rituálem:

Kateřina Juřenčáková

žena, máma, partnerka a zakladatelka projektu Přirozená antkoncepce

 

Je expertkou na metody přirozeného plánování rodičovství. Doprovází ženy a muže na jejich cestě k úspěšnému početí, k řešení příčin neplodnosti i k vědomému vyhnutí se početí. Její semináře jdou do hloubky sebepoznání a nabízí úžasné informace o ženské i mužské plodnosti, které často boří mýty kolující naší společností. Provází páry vědomým milováním, pomáhá lépe zvládat vztahy skrze poznání ženské cykličnosti a napojení na naši vnitřní podstatu. Je lektorkou kurzů Zdravé dospívání a věnuje se dospívajícím na školách. Vede přechodové rituály, které pomáhají dospět a vzít si život do svých rukou. 

Místo konání: 

Čarokrásná chaloupka u Babky

Budeme mít pro sebe útulné zázemí nově zrekonstruované komunitní chaloupky ve Hvozdnici.

 • sál v podkroví
 • obývací místnost s krbem
 • toaleta se sprchou
 • jídelna s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a kávovarem
 • venkovní terasy a zahrada
 • parkoviště pro 3 auta

Adresa: Hvozdnice 72, Praha Západ, 252 05

Parkování je možné pro 3 auta na parkovišti a ostatní u mateřské školky

Praktické informace:

 • Program začíná v 10:00 hod a končí v 20:00 hod.
 • Cena workshopu je 1990 Kč.
 • Součástí ceny je jednoduchý domácí zeleninový oběd.
 • Na chaloupce je možné přespat. Spí se na matracích (nebo dvoulůžku) ve vlastním spacím pytli a cena za jednu noc/os je 290 Kč .
 • Informace o tom, co si máte přinést dostanete po závazném přihlášení.
 • Kapacita místa je omezená, je třeba si místo předeme rezervovat.

Jdu do toho!

Rezervuji si místo: 

Do pole zprávy napište název kurzu a počet míst. 

Jméno
E-mail*
Telefon
Vaše zpráva

Reference od účastnic

Dnes je to týden a ve mně to stále doznívá. Moc děkuji za skvělý den. Už delší dobu jsem cítila, že něco takového potřebuji a jsem nesmírně vděčná, že tak výjimečný den jsem mohla prožít pod tvým vedením. Tvoje práce je opravdu úžasná a bylo zřejmé, že do toho dáváš kus svého srdce. Opravdu jsem se cítila velmi dobře po celý den a nebála jsem se ti na 100 % důvěřovat. Zažila jsem poprvé rituál v kruhu úžasných žen, na nádherném místě a za to jsem opravdu moc vděčná, že díky tobě to byl opravdu transformační den. Pro mě tedy krásná vstupenka do světa rituálů. Věřím, že to nebyl můj poslední a doufám, že se něco tak výživného bude šířit více, protože určitě nám ženám to chybí a především v tom vidím velký a hluboký smysl. Ještě jednou moc děkuji a taky za krásné fotky, jsou přímo kouzelné 🙂
Hankaúčastnice workshopu
Děkuji. Po workshopu pocituji změnu ve vztahu k mámě. Nejsem k ni tak kritická a mám více soucitu.
Lenkaúčastnice workshopu
Citim se krasne vyzivena a opecovana ve sve zenskosti, je opravdu neuveritelne kolik sily a moudrosti se sejde v kruhu cca 20 zen, neco takoveho bych moc rada prozivala casteji, treba tak 1x mesicne 🙂 Urcite si tento seminar "V tele zeny" jeste zopaknu. Takze jeste jednou moc a moc DEKUJI, DEKUJI!!!!!
Katka účastnice workshopu V těle ženy
Rituál byl velmi silný a léčivý. Také cítím, že léčení ještě probíhá. Děkujeme ti za to, za Tvůj dar, který předáváš. I když to musí být i pro tebe velmi silné. Laskavost, pravdivost a otevřené srdce, sílu pokory vnímám s dělohou. Cítím silné propojení. Doporučuji všem ženám, které touží i po poznání být více ženou, propojení sama se sebou a svou ženskou energií, vnitřní silou. Ženské kruhy bychom si měly opravdu všechny dopřát. V kruhu vzájemného sdílení, léčení, sebeléčení.
Martaterapeutka a účastnice workshopu V těle ženy
Ještě jednou vám všem moc děkuju za krásný den, musím říct, že se začaly dít věci a dějí se dále a já nestíhám nic víc, než to jen pozorovat a dýchat :-). Musím říct, že hodně doléhá rituál "rozloučení" s rodiči a jejich přijetí a poděkování, myslím na něj často i při práci s pacienty. Děkuju za Vaši krásnou energii a jsem moc ráda, že jsem vás poznala.
Lucie terapeutka a účastnice workshopu V těle ženy
Ze srdce Vám děkuji za společné prožitky, sílu a hloubku sdílení. Když se sejdou vědomé a divoké ženy💟, které jsou otevřené sdílení je to vždy velké, silné a hluboké zároveň. Děkuji za vaše obohacující příběhy života a za upřímnost a otevřenost....to je vždy nejvíc. Katko, jsem moc vděčná , že jsem mohla poznat i tebe a děkuji za to jak nádherně, hluboce prožitkově si pro nás celý den připravila a byla nám skvělou, úžasnou, moudrou a laskavou průvodkyní. Cítila jsem sílu, jemnost, laskavost a hlavně pravdivost. Určitě jsme se neviděly naposledy a ma-li to tak být budu moc ráda, když nás život zase propojí.
Irenaúčastnice workshopu V těle ženy
Milé ženy, děkuju za fotky, odkazy na hudbu .... ale hlavně ještě jednou děkuju za vše co jsme spolu prožily. Za smích, slzičky, blízkost, otevřenost a lásku. Bylo to pro mě hodně silné, léčivé.... a taky to u mě ještě stále doznívá. Jako bych se narovnala a stála pevněji ... jakoby ukotvená a klidná. To že jsme se setkaly v naší sestavě nevnímám jako náhodu a budu moc ráda, když se nám podaří se zase někdy setkat. Mějte se všechny krásně, ať se cítíte skvěle a ať se vám plní přání ...... jo a hodně vědomého milování či vášnivého sexu 🙂
Petraúčastnice workshopu V těle ženy
V těle ženy je oficiálně workshop, ve skutečnosti je to ale především rituál, který nahrazuje něco, co ženám mojí generace a těm starším moc chybí a je to znát. Totiž slavnostní a pozitivně laděný přechod z dětství do dospělosti, z období holčičky do období ženy. Vyrovnání se s dary i zátěžemi naší ženské i mužské linie, uctění božských principů Matky a Otce, pouštění našich dětských bolístek i připomenutí naší krásné dětské kvality, spojení s lůnem i celým ženským tělem, a radostné přivítání v ženském společenství. Červený stan v samém závěru je pak opravdový bonbónek - TO místo, kde se všechny ženy navzdory rozdílům propojí v jednotě. Je mi ctí, že jsem si mohla dopřát něco, co moje ženské předchůdkyně po mnoho staletí nemohly, a děkuji Katce za tu možnost a za velmi citlivé a hluboké provázení...
Míša Pavlíkováúčastnice workshopu
Depka z rodičů se zmenila v uplne jine zazitky, jen jsem chtela sdilet, ze se to cele zmenilo v slzy soucitu a litosti nad tim, ze takto tady muzou bytosti trpet. Pro me velke uvedomeni, celkove mi slo lepe oddelit sebe od mamky a koukat na ni s odstupem...
Evaúčastnice workshopu

Máte dotazy?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů