Jak pečovat o své partnerství a být stále zamilovaní? Podívejte se na nový online seminář Vědomé partnerství.

Sbližující víkendový program pro maminky a dospívající dcery

(9 - 15 let) 

OD DÍVKY K ŽENĚ 

víkendový program

 

13. - 14. 5. 23 - obsazeno

20. - 21. 5. 23 - místo pro náhradnice


CO NÁS ČEKÁ?

 • Budeme poznávat jiné ženy a dívky a vytvářet nová přátelství
 • Interaktivní povídání o změnách v dospívání
 • Společné a hravé tvoření
 • Čas na sblížení a propojení
 • Rituál Menarche - oslava dospívání
 • Wellness propojující večer
 • Dovolíme si zastavit a věnovat čas jedné dceři

Víkendový pobyt je pro dívky od 9 do 15 let

 

V tomto období naše dcery postupně dospívají v ženy. Prožívají často náročné období, kdy jsou ještě děti, ale jejich tělo již začíná být ženské. Tento pobyt nám maminkám pomůže přijmout skutečnost, že se z naší holčičky stává žena a dcerám přinese podporu, že v tom nejsou samy. 

Pokud se chcete na pobyt společně s dcerou připravit a mít již dostatek praktických rad a informací o období dospívání nebo pokud se nemůžete víkendu či jednodenního pobytu účastnit, doporučuji vzdělávací video-kurz Od dívky k ženě:

KDO OD DÍVKY K ŽENĚ PRO VÁS PŘIPRAVUJE?

Katy Juřenčáková

máma, partnerka a lektorka seminářů pro ženy i dívky
Máma dvou dcer a dvou synů. Autorka programu o přirozené antikoncepci a vědomém milování. Podporuje ženy k jejich vnitřní moudrosti a intuici. Jedna z lektorek v projektu semináře Zdravé dospívání na školách. Osobní webové stránky www.zenaluna.cz a projekt www.prirozenanatikoncepce.cz

Místo konání

Čarokrásná chaloupka u Babky

Budeme mít pro sebe útulné zázemí nově zrekonstruované komunitní chaloupky ve Hvozdnici.

 • sál v podkroví
 • obývací místnost s krbem
 • toaleta se sprchou
 • jídelna s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a kávovarem
 • venkovní terasy a zahrada
 • sauna s venkovním ochlazováním
 • parkoviště pro 5 aut

Adresa: Hvozdnice 72, Praha Západ, 252 05

Parkování je možné pro 3 auta na parkovišti z ulice Slepá, další 2 podél plotu z ulice Hlavní a dalé je možné parkovat u mateřské školy nebo obecního úřadu.  

Praktické informace

 • Program začíná v sobotu v 10:00 hod. a plánovaný konec je v neděli odpoledne. Je možné přespat na chaloupce i z pátka na sobotu 290Kč/os/noc - vlastní spací pytel
 • V rámci programu bude zajištěna bezmasá domácí strava.
 • Spí se na matracích (nebo dvoulůžku) ve vlastním spacím pytli, případně na zahradě v obytném voze.
 • Je potřeba si vzít pohodlné oblečení, raději do tepla i zimy. Doporučujeme sukni či šaty na podporu ženské/dívčí energie
 • Rezervujte si včas své místo, kapacita je omezená pro 9 párů.

Cena víkendového sbližujícího pobytu

Cena zahrnuje program pro 2 osoby + stravu + ubytování na 1 noc

Celková cena je 6300 Kč

Rezervace je platná po zaplacení nevratné zálohy 3000 Kč. Zálohu lze převést na další pobyt v případě zajištění náhradníků.

 

Jdu do toho!

Mám zájem o rezervaci místa.

Vaše jméno
E-mail*
Telefon
Jméno dcery
Věk dcery
Vyber termín
Zpráva

Na setkání se těší 🙂

Katy 


Reference z předchozích akcí Od dívky k ženě:

Víkend Od dívky k ženě se konal v Čarokrásné chaloupce. Interiér i zahrada byly opravdu čarokrásné. A čarokrásný byl komplet celý víkend. Nádherná atmosféra, skvělá skupina, báječný program, úžasná průvodkyně a její rodina. Smích, klid a pohoda, zajímavé informace, tvoření. Spousta krásných zážitků. Tolik dojemných okamžiků, kdy mnoho očí nezůstalo suchých. Božské jídlo. Kéž tohle zažije každý rodič se svým dítětem. Informace z víkendu předejdou zbytečnému trápení v dospívání, upevní vztah mezi dívkou a maminkou. Škoda jen, že to tak šíleně rychle uteklo.
Eva a Eliška
Dekuji za usporadani krasneho seminare. Ani jsem necekala, jak hluboky, prijemny a obohacujici muze byt. Je znat, ze se tematu venujete jiz dlouho a delate to s laskou a peci. Citila jsem se s dcerou v bezpecnem prostredi a opecovana. Na seminar jsem nejela kvuli dobrotam a hadrikum, ale byla to pro me takova tresnicka na dortu celeho dne. Den je koncipovan a dumyslne veden od vzajemneho seznameni az k vecernimu ritualu a plyne s lehkosti a hravosti. Sila sdileni a vzajemne mile zenske a divci pritomnosti zpusobi, ze divky se prestavaji stydet a nahlizeji do zenskych temat s naslouchajici mysli a s otevrenym srdcem. Seminar mi a me dceri, doufam, pomohl otevrit vratka ke spolecnemu mamodcerovskemu sdileni a za to citim velky vdek. S laskou Pavlina
Pavlína a Ida
S mou desetiletou dcerou jsme se zúčastnily semináře Od dívky k ženě. Obě jsme si to spolu moc užily. Byl to pro nás nádherný zážitek blízkosti, otevřenosti a hravosti. Program byl pestrý a přirozeně plynul. Moc se mi líbila tvořivá forma, jakou byly dívkám podány informace o ženském cyklu. Katka a Petra jsou velmi zkušené, citlivé a moudré ženy, které nám umožnily zažít dar ženského sdílení a tvoření. Vnímám jako obrovský přínos, že měla moje dcera možnost slyšet vyprávění o ženské tématice také od jiných žen a také byla velmi obohacující přítomnost dívek různého věku od 8 do 14 let. Moc děkuji a doporučuji všem ženám a dcerkám.
Linda a Sára
Děkujeme za nádherný, skutečně výtečně zorganizovaný a naplněný program, který nám dal možnost věnovat se samy sobě a dozvědět se mnoho…….to se ani nedá popsat a ty emoce na konci byly skutečně silné. Moc jsme si to užily a určitě nás to někam posunulo.
Petra a Magda
Bylo nám s vámi báječně, děkujeme za zážitky v přívětivé a rozmazlující atmosféře! Přesto, že jsme se Stelou nikoho blíže neznaly, připadaly jsme si, že s vámi kamarádíme odedávna. Jinak ve vlaku jsme měly zajímavý zážitek. Od 10ti let do 15ti se děti musí prokazovat nějakým dokladem, který potvrdí nárok na poloviční jízdné. Po cestě k vám od Stely nikdo z průvodčích doklad nevyžadoval, ale na cestě od vás ho chtěli vidět v každém vlaku. Chápu, že nalíčení (které Stelce Amálka dovedně vytvořila) v tom mohlo sehrát určitou roli, ale i tak to beru jako důkaz, že se během víkendu stala určitá proměna a proces od dívky k ženě je v plném proudu. Všechny dodatečně vřele objímáme
Radka a Stela
Věděla jsem, že Klárka už je na takový program velká, že už co se informací týká, pro ní moc nového nebude. Jsem strašně ráda, že jsme ten den mohly spolu prožít, byl úžasný. A Klárka to vnímá také tak. Prostě jsme měly čas si říct některé věci, na které nikdy není ten vhodný čas. Určitě to moc prospělo naší současné situaci, kdy se snaží odpoutávat a já jí ještě nechci moc pustit. K celému dni nemám výhrad :-). Prostě úžasný den.
Jana a Klárka
Chci moc poděkovat za krásný den. Hrozně moc mi pomohl ve vztahu s Kačkou. Úplně nejvíc asi ten konečný rituál "nechání odejít". Sice máme občas nějakou "bouřku", ale jinak si myslím, že jsme teď v pohodě a za to jsem strašně ráda. A díky tomu se mi povedlo minulý týden také "otevřít srdce" s mojí maminkou. Moc a moc díky!!!
Míša a Kačka
Jsem opravdu ráda, že jsme s Terkou přijely. Máme spolu dobrej a blízkej vztah, založenej na důvěře. A společný čas u Tebe nás ještě sblížil. Měly jsme prostor se na sebe naladit, společně něco prožít, jen my dvě - jako na začátku jejího života, když se narodila. Byl to pro mě moc krásný a důležitý čas spolubytí. My dvě spolu, i s dalšími ženami a jejich dcerami. A věřím, že i pro Terku. Že to bylo něco, na co se nezapomíná. Sice to teď třeba úplně zapadne. Ale střípky prožitků, slov, obrazů se budou v různých situacích v jejím životě v pravý čas objevovat. Díky. Petra Hanelová, lektorka vědomého rodičovství www.petrahanelova.cz
Petra a Terka
Víkend s tématem od dívky k ženě k nám přišel z nebe v pravý čas. Již déle jsem to měla v plánu, ale dosud se nepodařil uskutečnit. Přihlásily jsme se týden před pobytem a pár dní nato dcera dostala svou první menstruaci. Na víkend se moc těšila a byl pro nás obě moc příjemný. Jsem vděčná, že s dcerami můžeme sdílet všechna témata, moc jim to přeji a někdy trochu závidím, protože jsem to takto v rodině nezažila. Společenství žen a dívek, sdílení a otevřenost vůči všemu, co během víkendu přicházelo se nám moc líbilo. Čas příjemně plynul, nejintenzivněji jsem prožívala pobývání v červeném stanu a sdílení žen o zkušenostech se začátky menstruace. Už teď se těším na pobyt s mladší dcerou.
Monča a Ema