Ženy ženám  a projekt Přirozená antikoncepce Tě zvou na online talkshow:

ŠŤASTNÉ A DLOUHODOBÉ VZTAHY NEJSOU SCIFI

Upřímně, kdo z nás neřeší otázky týkající se partnerských vztahů? V dnešní době určitě každý z nás! A většina z nás se určitě potkala s tím, že nám vztah dostatečně nefungoval.

 

A určitě se taky shodneme na tom, že harmonický vztah plný lásky, důvěry a porozumění je to, co si vroucně každý z nás přeje. Na vztazích prostě záleží nejvíce.

 

Jsme stvořeni k tomu, abychom žili v partnerském vztahu, měli děti a fungovali v rodinném prostředí. Bohužel je ale situace taková, že se víc než kdy dříve páry rozcházejí a dlouhodobě nefungují.

 

Tímto vysíláním vás všechny chceme podpořit a inspirovat v tom, že dlouhodobé vztahy jsou možné a ne jen takové, kde dva spolu přežívají a přitom spolu nejsou šťastní (tak, jak to mnozí z nás viděli u svých rodičů v době, kdy se rozchody a rozvody ještě tolik nenosily).

 

Chceme s vámi posdílet naše zkušenosti, rady, tipy, kterými můžete do vašich vztahů pozvat ještě více lásky, harmonie a porozumění, ale třeba i jiskru, která možná už vyprchala.

 

Ukážeme vám možnosti a cesty, po kterých můžete kráčet dál společně a navíc šťastně a spokojeně!

 

NA KOHO SE MŮŽEŠ TĚŠIT...


Denisa Říha Palečková

Denisa Říha Palečková

Zakladatelka projektu Kurzy pro páry

Přední česká lektorka sexuality a vztahů. Ukazuje lidem, jak si prací s tělem a intimitou obohatit všechny další oblasti života. A že lásku a vášeň lze žít v jednom vztahu i po 20 letech. Díky tomu od roku 2002 pomohla proměnit životy tisícům žen i mužů v ČR i zahraničí. Vede semináře a profesionální výcviky, přednáší, publikuje a vystupuje v médiích. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství a masážního studia Tantra Spa. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Je šťastně vdaná a se svým skvělým mužem přivedla na svět dva syny.

Alice Kirš

Alice Kirš

Autorka projektu Ženy ženám

Spojovatelka žen a osvětlovačka ženských pokladů, zakladatelka a ♥ společnosti Ženy ženám s.r.o., jež je platformou pro osobní rozvoj žen. Je také autorkou knihy 17 tváří ženy a e-booku Jak napsat, vydat a prodat knihu. Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. Společně se zajímavými a inspirujícími lidmi tvoří vzdělávací programy a živé akce, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebevědomí a lásce. Se svým můžem Davidem žije už 10 let ve spokojeném partnerství a manželství.

Jana Mašková Zimolová

Jana Mašková Zimolová

Zakladatelka projektu Terapie dotykem

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Sexualitu vnímá jako zdroj osobního rozvoje. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem nebo on-line konzultace. Specializuje se na techniku Vaginální mapování. Pořádá přednášky, workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu k sobě a také jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní a potěšením. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Je také organizátorkou Konference o sexuologické práci s tělem. Jejím největším přáním je, aby ženy objevily svou vnitřní sílu a zachránily svět. Se svým mužem, se kterým žije již 15 let, vychovává dvě úžasné dcerky.

Kateřina Juřenčáková

Kateřina Juřenčáková

Autorka Přirozené antikoncepce

Pomáhá ženám znovuobjevit schopnosti ženského těla. Je expertkou na metody přirozeného plánování rodičovství. Doprovází ženy na jejich cestě k úspěšnému početí, k řešení příčin neplodnosti i k vědomému vyhnutí se početí. Její semináře jdou do hloubky sebepoznání a nabízí úžasné informace o ženské i mužské plodnosti, které často boří mýty kolující naší společností. Provází páry vědomým milováním, pomáhá lépe zvládat vztahy skrze poznání ženské cykličnosti a napojení na naši vnitřní podstatu. Kateřina již 18 let kráčí po boku svého muže, se kterým má 3 báječné děti.


A CO VŠECHNO SE VE VYSÍLÁNÍ DOZVÍŠ?

  • Jak budovat dlouhodobé vztahy a co všechno to obnáší.
  • Jak neztratit ve vztahu samu sebe? Jak umět vybalancovat čas pro sebe, čas pro "nás dva", čas pro rodinu + praktické tipy.
  • Praktické tipy na "partnerské rituály", které vztah oživují, upevňují a prohlubují.
  • Jak poznat, kdy má smysl ještě se snažit o oživení vztahu a kdy je čas to ukončit a otevřít se novým možnostem.
  • Jak řešit krize a problémy, které přicházejí do každého vztahu.
  • Jak si být vzácní a i po mnoha letech pro sebe přitažliví.
  • A mnoho dalších užitečných informací a inspirace z osobních životů, ale i z práce a praxe s klienty našich milých hostek.

HOSTY ZPOVÍDÁ A TALKSHOW MODERUJE:

Zdenka Motáčková

Zdenka Motáčková

Podporuje projekt Ženy ženám

Facebooková královna, která každý den s láskou a péčí přináší úžasným fanynkám čerstvou inspiraci, motivaci a podporu skrze FB stránku Ženy ženám Zároveň je redaktorkou stejnojmenného blogu a ze srdce miluje zpěv.

Vztahy jsou to nejdůležitější v našem životě!  A tak jim poskytni 120 minut svého času, sleduj tohle vysílání a inspiruj se od žen, kterým vztahy dlouhodobě fungují.

Těšíme se na Tebe na webináři !